"Перспективи розвитку газовидобування України"

6 липня 2015 р. о 14.30 на Полтавщині відбудеться спільна нарада представників ключових міністерств та відомств, голів обласнихдержавних адміністрацій «Перспективи розвитку газовидобування України»
 
Місце проведення: смт Котельва, Полтавська область, Центр «Калина»)
 
Нарада проводиться в Полтавській області, де зосереджені державні та приватні видобувні підприємства.
 
Мета наради: обговорити проблеми видобутку власного газу. Незважаючи на ухвалену Урядом стратегію зменшення залежності відімпорту російського газу, об'єми видобування у 2015 році впали в порівнянні з минулим роком. Одна з проблем — максимальназарегульованість видобування та значна кількість адміністративних перепон для підприємств галузі.  Під час наради учасникиобговорять кроки, які державні відомства спільно можуть здійснити найближчим часом для активізації власного видобування газу.
 
Нарада відбудеться за головування Міністра енергетики та вугільної промисловості України Володимира ДЕМЧИШИНА. У нараді такожвізьмуть участь представники відповідних міністерств, відомств, голови та представники обласних державних адміністрацій,представники провідних видобувних підприємств.
 
Підхід до преси буде організовано о  14:30 на території  промислу «Солоха» Полтавського управління ДП «Полтавагазвидобування». Журналісти також зможуть ознайомитися з ходом будівництва агрегатів промислу.
 
Транспорт для представників ЗМІ надається з м. Полтава.
 
 
 
Додаткову інформацію можна отримати за телефоном у Києві
 
206-38-78 (контактна особа Ганна Дудка)