БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA

Про нас

Асоціація «Надрокористувачі України» заснована в 2008 році. До складу її входить більше 20 компаній, які працюють у галузі надрокористування. Асоціація є членом Громадських рад при Державній службі геології та надр, НКРЕКП, Державної фіскальної служби України, робочих груп при Комітеті палива та енергетики України, Міністерства енергетики та вугільної промисловості, співпрацює з провідними професійними громадськими організаціями, сферою діяльності яких є галузь надрокористування та пов’язані з нею галузі.

Мета діяльності асоціації – формування ефективної, інноваційно-орієнтованої системи геологічного вивчення надр і відтворення мінерально-сировинної бази, необхідної для задоволення потреб національної економіки, забезпечення енергетичної та сировинної безпеки.

З метою вдосконалення законодавчої бази сфери надрокористування, покращення інвестиційного клімату держави та умов роботи компанії у сфері видобутку асоціація «Надрокористувачі України» проводить активну публічну роботу, взаємодіє в органами державної влади та народними депутатами України, що дозволяє забезпечувати взаємодію з надрокористувачам щодо найважливіших питань.