БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA
ГоловнаАсоціаціяДіяльністьКорисні копалини та літій

Корисні копалини та літій

Бог нагородив Україну українським кристалічним щитом, одним із 5-ти в світі. На нашому щиті наварило майже всі корисні копалини відомі в світі, вони всі зібрані тут. Всього Україна може видобувати 94 корисних копалин, Європа – 36. За рахунок надр Україна до 98 року наповнювала бюджет на 52%. У нас завжди в запасі на полиці були родовища, зафіксовані в держкомісії по запасах (ДКЗ). Ми повинні економно витрачати те, що в нас є сьогодні і брати тільки в тому випадку, коли без цього не можемо рухати своє виробництво. Це вимога, яка базується на статті нашої Конституції, що надра належать народу!

Актуальні новини

Відео-коментар

Президент асоціації недрокористувачів озвучив, яка компанія могла б занятися литієвим проектом в Україні

 

Важлива тема для української економіки - запуск аукціонів з продажу бурштину в Україні.

 

Аналітика

01.12. 21. Енергобізнес. Автор: Денис Стаджи.

Родовища літію в Україні довгий час лежали мертвим вантажем: манили потенційною прибутковістю, відлякували необхідністю великих інвестицій, а також юридичними та політичними проблемами. Однак тепер, зважаючи на все, ситуація може змінитися.

Лінк: https://e-b.com.ua/ot-mestorozdeniya-do-akkumulyatora-2604

09.12.21. Енергобізнес. Автор Денис Стаджі.

Україна має потенційні можливості для розвитку титанової галузі. В Україні досить великі поклади титану, але вони досі живлять російську військову промисловість, а донедавна ще й збагачували деяких обраних в українському бізнесі. Але тепер багато може змінитись, і родовища титанових руд, можливо, нарешті почнуть працювати в Україні.

Лінк: https://e-b.com.ua/ukrainskii-titan-mezdu-bezvremenem-i-novym-vremenem-2637