БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA

Новини

01.04.2023
Корисні копалини та літій
Про розвиток мінерально-сировинної бази, - звіт Держгеонадр

Держгеонадра разом з народними депутатами було підготовлено законопроекти, які мають актуалізувати загальнодержавну програму розвитку мінерально-сировинної бази (МСБ) до 2030 р

27.02.2023
Корисні копалини та літій
В Україні окуповано 132 родовища корисних копалин, збитки галузі сягають 7,76 трлн грн.- Міністр довкілля та природніх ресурсів 

Довкіллю України завдано майже 1,9 трлн грн збитку - міністр захисту довкілля та природних ресурсів Руслан Стрілець.

15.02.2023
Корисні копалини та літій
Уряд на основі УРП планує розробку родовищ корисних копалин 

Кабмін затвердив перелік ділянок надр, що мають стратегічне значення для розвитку та обороноздатності країни, доступ до яких надаватиметься на конкурсах на укладення угод про розподіл продукції.

08.11.2022
Корисні копалини та літій
Держгеонадр за тиждень надала 7 спецдозволів на видобування копалин

Державна служба геології та надр України за тиждень 31 жовтня – 6 листопада 2022 року надала 7 спеціальних дозволів на видобування корисних копалин.

05.10.2022
Корисні копалини та літій
Комітет надрокористування ЄБА очолив екс-голова Держгеонадр Дмитро Кащук

Наразі Комітет обʼєднує видобувачів руд золота, мінеральної води, піску, вапняків, глин, крейди, гіпсу, бурштину і лабрадориту. Новий комітет Асоціації розпочав свою роботу у вересні 2022 року.

27.09.2022
Корисні копалини та літій
European Lithium готується почати розвідку ділянки Добра навесні 2023 р.

Компанія очікує на надання спецдозволу. ТОВ «Європейський літій Україна» Михайла Жернова планує ропочати розвідку на ділянці літієвих руд Добра в Кіровоградській області навесні 2023 року – якщо отримає спеціальний дозвіл на користування надрами. Попередні плани щодо початку робіт обговорили під час Ради Директорів австралійської European Lithium (EUR), яка відбулася у вересні. 

26.09.2022
Корисні копалини та літій
Смарт Холдинг Новинського заходить на волинське поле самородної міді

Компанія Вадима Новинського «СМАРТ ХОЛДИНГ Н.В.» (Нідерланди) встановила контроль над міноритарною часткою в ТОВ «Інтер Актив», яке на аукціоні Державної служби геології та надр України в травні 2022 р. виграло спецдозвіл на рудоносне поле Заліси-Шменьки (Волинська обл., геологічне вивчення з дослідно-промисловою розробкою мідних руд).

06.08.2022
Корисні копалини та літій
Фонд державного майна України (ФДМУ) змінив керівника державного підприємства «Бурштин України».

Питання імовірної приватизації підприємства, яка була запланована на 2022 рік, новий керівник не коментує, оскільки «питання належить до компетенції ФДМУ.
 

05.08.2022
Корисні копалини та літій
Першу партію європейського літію для батарей забронювали під BMW

Європейський виробник автомобілів BMW AG і компанія European Lithium Limited (EUR) домовилися про майбутній викуп першої партії гідроксиду літію, який буде вироблено компанією European Lithium в Австрії.

1 лютого 2022
Корисні копалини та літій
Першу заявку на літієву УРП в Україні подали зі США

 

1 лютого 2022 скликається засідання Міжвідомчої комісії з організації укладення та виконання угод про розподіл продукції (УРП). Повідомляє NADRA.info з посиланням на власне джерело в Уряді.