БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA
ГоловнаМедіаНовини"Укргазвидобування" за три місяці 2024 року наростило видобуток газу на 12%

"Укргазвидобування" за три місяці 2024 року наростило видобуток газу на 12%

29.04.2024

За інформацією пресслужби Групи "Нафтогаз", у першому кварталі 2024 року "Укргазвидобування" перевиконало наявний план та досягло найвищого видобутку за відповідний період впродовж останніх двох років.

"Це результат запуску нових продуктивних свердловин, а також ефективної роботи зі старим фондом. Наша ціль – зберегти цю тенденцію та вийти на зростання видобутку також за результатами року", – зазначив голова правління НАК "Нафтогаз України" Олексій Чернишов.

Традиційно найвищі показники видобутку на сході країни, однак на заході та у центральних областях також перевиконали наявний план, уточнюється в повідомленні.

За словами керівника "Укргазвидобування" Олега Толмачева, компанія продовжує розвивати власний видобуток, впроваджуючи сучасні технології та інженерні рішення. 

"Кожне газопромислове управління "Укргазвидобування", попри обстріли, а подекуди й відсутність електропостачання, виконує планові показники з видобутку газу на цей рік. Водночас є ризики, ми розуміємо, що можливі обстріли. Однак компанія робитиме все можливе, аби й надалі забезпечувати потреби країни", – наголосив він

Як повідомляла "Українська енергетика", АТ "Укргазвидобування", 100% акцій якого належать НАК "Нафтогаз України", на початку квітня ввело в експлуатацію вже п’яту від початку 2024 року високопродуктивну свердловину, що дає 140 тис. куб. м газу на добу.

8 лютого цього року "Укргазвидобування" досягло найбільшого добового видобутку з грудня 2018 року. Тоді компанія отримала 38,54 млн куб. м товарного газу.

У 2023 році, за оцінками експертів, "Укргазвидобування" видобуло понад 13,9 млрд куб. м валового природного газу. Це на 5% більше, ніж у 2022 році (майже 13,23 млрд куб. м).