БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA
ГоловнаМедіаНовиниІвано-Франківський університет нафти і газу зазнав ракетної атаки

Івано-Франківський університет нафти і газу зазнав ракетної атаки

24.06.2024

Івано-Франківський національний технічний університет нафти й газу, пошкоджений унаслідок нічної ракетної атаки рф, допоможе відновити «Нафтогаз».

Про це повідомляє її очільник Олексій Чернишов на своїй сторінці у Facebook.

Як повідомляється на сторінці університету у Facebook, 22 червня вночі університет постраждав внаслідок ворожої ракетної атаки.
Співробітники університету звернулися до «випускників, партнерів і всіх небайдужих із проханням про допомогу й фінансову підтримку, щоб подолати наслідки чергового російського злочину», оприлюднивши реквізити збору для благодійного фонду вишу.
Допомогти університетові зголосилась група «Нафтогаз».

«Група «Нафтогаз» допоможе відновити Івано-Франківський національний технічний університет нафти й газу, корпуси якого були пошкоджені внаслідок ворожої атаки сьогодні вночі – написав голова правління НАК «Нафтогаз» Олексій Чернишов на своїй сторінці у Facebook.

Черговий російський злочин цього разу був спрямований проти студентів – майбутніх фахівців нафтогазової галузі».

За попередньою інформацією, через обстріл пошкоджено 14 будівель університету, вибито більш як 800 вікон.

«Обговорив допомогу університету з керівницею Івано-Франківської ОВА Світланою Онищук та ректором університету Ігорем Чудиком, – повідомив Чернишов. Ми не залишимось осторонь і профінансуємо відновлення навчального закладу після того, як фахівці повністю
оцінять масштаби руйнувань».