БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA
ГоловнаМедіаНовиниРегулятор Великобританії дав дозвіл на видобуток сланцевого газу

Регулятор Великобританії дав дозвіл на видобуток сланцевого газу

26 серпня 2015
Регулятор Великобританії оголосив про надання ліцензій британським компаніям на видобуток сланцевого газу на 27 нових ділянках Англії. «Оголошення про можливість надання дозволу на буріння дає право компаніям сподіватися, що до кінця року вони зможуть отримати офіційні ліцензії», заявив виконавчий директор регулятора Енді Самуель. Додаткові 132 ділянки зараз знаходяться на розгляді.
 
Такий крок дозволить легітимізувати технологію гідророзриву пласта, яка тільки зароджується в країні. Також це створить додаткові робочі місця і сприятиме економічному розвитку енергетичної галузі країни, зазначив міністр енергетики Великої Британії Лорд Боуерн.
 
«В рамках нашого довгострокового плану зі створення більш гнучкої економіки, робочих місць та надійного енергопостачання, ми як і раніше підтримуємо нашу нафтову та газову промисловість та безпечний розвиток сланцевої галузі Великобританії. Ось чому регулятор швидко визначив переможців сланцевих ділянок, які не потребують оцінки впливу на навколишнє середовище», підкреслив міністр енергетики.
 
 
26 серпня 2015
"Українська енергетика", за матеріалами Sputnik International