БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA

Новини - Сторінка 7

10.05.2023
Ціна для розрахунку ренти вперше з запровадження диференційованого підходу впала нижче $400/тис куб м

Фактична ціна реалізації природного газу за підсумками квітня становить 14 382,34 грн/тис куб м (без ПДВ), повідомляє Мінекономіки. У порівнянні з березнем ціна знизилася на 23%.

05.05.2023
"Укрнафта" проводить організаційно-технічні заходи для збільшення видобутку

Протягом першого кварталу 2023 року "Укрнафта" провела низку організаційно-технічних заходів на свердловинах. Це дозволило збільшити середньодобовий видобуток більше ніж на 100 тонн.

05.05.2023
Держгеонадр зупинила дію ліцензій Enwell Energy

Державна служба геології та надр України зупинила дію ліцензії британської нафтогазової Enwell Energy plc, що входить у групу "Смарт-Холдинг", яка розробляє газоконденсатні родовища.

03.05.2023
"Укрнафта" готова керувати арештованими активами Сахалінського родовища

Про такі наміри ПАТ "Укрнафта" повідомило у листі на адресу Міністерства економіки.

26.04.2023
«Нафтогаз» придбав 1,6 млн куб м на перших аукціонах з купівлі українського газу на УЕБ

НАК «Нафтогаз України» за підсумками перших аукціонів з купівлі природного газу українського видобутку на «Українській енергетичній біржі» придбала 1,6 млн куб м природного газу. Про це свідчить біржовий бюлетень торгів.

26.04.2023
«Нафтогаз» вийшов на УЕБ з купівлею природного газу українського видобутку

НАК «Нафтогаз України» 26 квітня проведе перші аукціони з купівлі природного газу на «Українській енергетичній біржі», як свідчить біржовий бюлетень.

26.04.2023
УГВ запустило дві нові свердловини зі спільним дебітом 300 тис куб м газу на добу

АТ «Укргазвидобування» (УГВ), що є частиною Групи Нафтогаз, за останній місяць запустило дві нові експлуатаційні свердловини на одному з найбільших родовищ на Сході України, які сукупно дали понад 300 тис куб м добового видобутку компанії. Про це повідомив голова правління «Нафтогазу» Олексій Чернишов.

24.04.2023
«Нафтогаз» хоче залучити американські нафтогазові компанії до енергетичних проєктів в Україні - FT

НАК «Нафтогаз України» провела перемовини з американськими нафтогазовими компаніями Exxon Mobil, Halliburton та Chevron щодо їхнього залучення в енергетичні проєкти в Україні, повідомляє Financial Times.

20.04.2023
«Нафтогаз» залучив американську компанію Covington & Burling для стягнення $5 млрд із РФ

Провідна американська юридична компанія Covington & Burling LLP представила НАК «Нафтогаз України» стратегію примусового стягнення з Росії $5 млрд компенсації за захоплення активів Групи Нафтогаз у Криму, повідомив голова «Нафтогазу» Олексій Чернишов у перший день робочого візиту до Вашингтона.

20.04.2023
«Нафтогаз» розпочинає купівлю природного газу українського видобутку

НАК «Нафтогаз України» запрошує учасників ринку до участі у біржових торгах на закупівлю природного газу українського видобутку. Майданчиком для проведення закупівель визначена Українська енергетична біржа (УЕБ).