БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA

Новини

20.12.2023
Видобуток газу на шельфі Чорного моря
Британський суд підтвердив рішення щодо $5 млрд компенсації «Нафтогазу» за захоплені активи в Криму

НАК «Нафтогаз України» та ще п’ять компаній Групи Нафтогаз отримали наказ Високого суду юстиції Англії та Уельсу про визнання арбітражного рішення щодо відшкодування Групі Нафтогаз збитків (включно з відсотками) у розмірі $5 млрд

23.11.2023
Видобуток газу на шельфі Чорного моря
Інститутом геофізики ім. С.І. Субботіна НАН України встановлено існування вуглеводнів глибинного походження на шельфі Чорного моря

Наразі в Інституті проводяться роботи з геолого-геофізичного обґрунтування буріння на острові Зміїному надглибинної параметричної свердловини.

11.09.2023
Видобуток газу на шельфі Чорного моря
Україна повернула під контроль бурові «вишки Бойка» у Чорному морі - ГУР

Українські спецпризначені підрозділів Головного управління розвідки Міноборони України (ГУР МО) повернули під контроль України так звані «вишки Бойка» - бурові нафтогазові платформи біля берегів Криму в Чорному морі. Зокрема, під контроль було повернуто бурові платформи "Петро Годовалець" та "Україна", а також СПБУ "Таврида" та СПБУ "Сиваш". Про це повідомляє пресслужба ГУР.

17.08.2023
Видобуток газу на шельфі Чорного моря
«Шельф довготривала перспектива України. Глибока вода має бути розвідана. Обсяг покладів там не менший 300-500 млрд.куб. м"- О.Романюк.

«Шельф довготривала перспектива України – 7-10 років. Але глибока вода має бути розвідана! Обсяг покладів про який ми говоримо не менший 300-500 млрд.куб. м. На мілководді також до 100 млрд кубів покладів буде.

02.01.2023
Видобуток газу на шельфі Чорного моря
«Укргазвидобування» у 2022 р. скоротило видобуток товарного газу на 3% - до 12,5 млрд куб м

АТ «Укргазвидобування» (УГВ), що входить у структуру НАК «Нафтогаз України» та є найбільшою газовидобувною компанією України, за підсумками 2022р видобуло близько 12,5 млрд куб м природного газу (без урахування витрат на власні виробничі потреби), на 3% менше, ніж минулого року

15 червня 2022
Видобуток газу на шельфі Чорного моря
Україна збільшила видобуток газу за 5 міс. 2022 року на 1,5% до 7,815 млрд. куб.м.

 

У травні частині приватних компаній вдалося вивести видобуток на довоєнний рівень. Таким чином кількість видобутого блакитного палива зросла на 6% у порівнянні з квітнем — до 1 553 млн кубометрів газу. 

4 лютого 2022
Видобуток газу на шельфі Чорного моря
PGNiG придбала INEOS яка володіє частками 21 концесії на норвезькому шельфі
 
Польська PGNiG (Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo) придбала групу компаній INEOS, яка володіє активами з частками акцій 21 концесії та газового терміналу Nyhamna на норвезькому континентальному шельфі. 
16 грудня 2021
Видобуток газу на шельфі Чорного моря
PGNiG Upstream Norway готує план розробки родовища Кінг Лір на шельфі Північного моря

 

Норвезька компанія PGNiG і Aker BP розпочали проектні роботи,  щодо розробки детального плану експлуатації родовища Кінг Лір в Північному морі. Інвестиція передбачає збільшення видобутку природного газу групою PGNiG на норвезькому континентальному шельфі на 0,33 млрд куб м щорічно, 

29 листопада 2021
Видобуток газу на шельфі Чорного моря
Нафтогаз завершує 3D-сейсміку на першому блоці Чорноморського шельфу площею 5000 кв км
 
Обробка та інтерпретація даних отриманих завдяки зазначених геологорозвідувальних досліджень на морському шельфі запланована до кінця 2022р.
 
 
21 жовтня 2021
Видобуток газу на шельфі Чорного моря
Нафтогаз видобуватиме перший газ на мілководді Чорноморського шельфу до 2025р
 
НАК «Нафтогаз України» готовий видобувати газ та більше того генерувати прибуток на мілководному шельфі Чорного моря уже до 2025 р, про це розповів директор зі стратегічних проектів дивізіону «Нафтогаз Розвідка та Видобування» Максим Вітик на Українському газовому інвестиційному конгресі (Ukraine Gas Investment Congress) 21 жовтня 2021р.