Асоціація «Надрокористувачі України» увійшла до складу Української частини українсько-грузинської ділової ради при ТПП України. Установчі збори відбулись 26 лютого п.р.. Всього до складу увійшло 32 профільні промислові організації. Інформація про склад ради буде надіслана до Торгово-промислової палати Грузії.
Новини - Сторінка 133
Державні компанії України у 2015 році скоріш ща все скоротять видобуток газу через зменшення ціни до 349 грн за 1 тис. кубометрів. Про це сьогодні сказав в ефірі телеканалу ICTV голова НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв, передає УНН. "У цьому році ми плануємо, що видобуток газу державними компаніями України скоротиться. Наслідок - це є скорочення ціни в 349 грн за 1 тис. кубометрів. За все рано чи пізно треба платити", - сказав він.
Представники нафтової і газової промисловості Німеччини закликали уряд докласти зуслиль, щоб нові правила фрекінгу підтримували в майбутньому вітчизняне виробництво і технологічний розвиток. Міністерство охорони навколишнього середовища готує правову базу для регулювання буріння і обіцяє жорсткі екологічні аудити, які включають в себе заборону на буріння в водоохоронних зонах.
Клер Шорт, голова Міжнародного правління EITI, заявила, що членство в EITI це не знак схвалення, а ознака прихильності більш інформованому громадському обговорення, яке в свою чергу має призвести до кардинальних реформ. «Хоча EITI був введений в експлуатацію протягом майже 10 років і має в своєму складі приблизно 50 країн-членів, корупція в секторах нафти, газу та гірничодобувної залишається величезною проблемою», заявила Клер Шорт.
Французька Total близька до розширення морської програми геологорозвідувальних робіт на Кіпрі після попередньої невдачі, сказав міністр енергетики острова в понеділок. "Ми продовжили договір, який сподіваємося, буде підписаний наступного тижня, передбачається виконання геологорозвідувальних робіт в іншій ділянці, без буріння", - сказав Георгій Лаккотріпіс, виступаючи на заході Атлантичної ради у Вашингтоні.
НАК «Надра України» виділила 15 ділянок для буріння разводочних свердловин видобутку сланцевого газу. «Національна акціонерна компанія« Надра України »виділила 15 ділянок надр для закладки пошукових свердловин з метою видобутку газу зі сланцевих товщ», повідомляє прес-служба компанії. Крім того підготовлені бізнес-проекти на 23 перспективні ділянки для пошуку нафти і газу як в традиційних, так в в нетрадиційних покладів.
Компанія Shell в Україні не буде найближчим часом відновлювати операційну діяльність (пошуково-розвідувальні роботи сланцевому газу) на ділянках Юзівського родовища в Харківській області. Про це повідомила фахівець із зв'язків з громадськістю компанії Shell в Україні Валентина Гекова, інформує РБК-Україна. За словами представника компанії, в Shell вважають, що наразі продовжують діяти форс-мажорні обставини, обумовлені договором про спільну діяльність Shell і ПАТ "Укргазвидобування", через які ці роботи були припинені у минулому році.
Уряд своїм розпорядженням схвалив плани імплементації деяких актів законодавства ЄС, які були розроблені Міністерством економічного розвитку і торгівлі. Зокрема, йдеться про плани із впровадження у правове поле України положень 35 актів законодавства ЄС у сферах, визначених Угодою про асоціацію.
Міністерство екології та природних ресурсів відкрило для загального доступу інформацію про власників всіх спецдозволів на розробку родовищ природних копалин, а також підстави і спеціальні умови для видачі таких дозволів. Про це повідомив міністр екології та природних ресурсів Ігор Шевченко, інформує прес-служба Мінекології.
У Полтаві відбулося громадське обговорення перспектив впровадження міжнародного стандарту Ініціативи прозорості видобувних галузей (EITI) .nВ обговоренні взяли участь депутати Полтавської обласної ради, представники громадських організацій та територіальних громад Полтавщини.